ATSAUKSMES

​✓Mīļš paldies nometnes radošajai komandai. Manai meitiņai ļoti patika darboties, veidot lietiņas radošajās darbnīcās un kopā ar citiem doties uz parku. Paldies par drošības sajūtu, ko devāt man, jo zināju, ka meitiņa ir drošībā, paēdusi un kopā ar citiem izzina jaunas un interesantas lietas.

 

Zanes (6 gadi) mamma Solveiga

 

​✓Mans dēls Ģirts par nometni BRĪNUMZEME bija sajūsmā! Mājās stāstīja par brīnišķīgi aizvadīto dienu ar citiem nometnes bērniem, par aktīvo rotaļāšanos netālajā parkā un arī par pusdienām lejas stāva restorānā. Paldies Brīnumzemes komandai par enerģiju, ko deva bērniem visas dienas garumā.

 

Ģirta (7 gadi) mamma Judīte

 

​✓Mana meitiņa bija sajūsmā par BRĪNUMZEMES nometni. Sākumā baidījos, kā būs, jo viņa ir ļoti kautrīga un introverta. Tomēr viss bija lieliski, jo bija atrastas ļoti jaukas audzinātājas–pasniedzējas, kas spēja atvēlēt individuālu uzmanību, lai bērns atraisītos.

 

Līvas (6 gadi) mamma

​✓BRĪNUMZEMI apmeklēja mani 2 bērni, katrs sava vecuma, abi bija starā. Ļoti patika ar autobusu doties ekskursijās, patika pasniedzēji, kas veltīja visu savu laiku bērniem. Pat ēst mājās sākuši kārtīgas pusdienas, salātus, zupas un griķus, ko iepriekš nebija darījuši. Patika tas, ka katra diena nesa pilnībā jaunas rotaļas un darbošanos radošajās stundās. Bērnu uzstāšanās piektdienā mēs skatāmies vēl tagad mājās.

 

Lailas (6 gadi) un Teodora (10 gadi) mamma Iveta

​✓Meitiņa kopš vasaras nometnes ieguva divus jaunus draugus. Arī mēs, mammas, esam sadraudzējušās, tāpēc arī pēc nometnes reizi pa reizei satiekamies kopīgās aktivitātēs.

 

Daigas (8 gadi) mamma Ilze

​✓Visvairāk patika tas, ka nometne atrodas gandrīz pilsētas centrā, bet bērni katru dienu pavadīja svaigā gaisā – parkā. Ļoti novērtēju to, ka bērni nebija nekur tālu jāved, tas, manuprāt, tiešām bija ļoti ērti. Paldies visai nometnes komandai par lieliskām divām nedēļām, maniem bērniem ļoti patika, un nākamgad noteikti piedalīsimies atkal!

 

Toma (5 gadi) un Monikas (8 gadi) mamma Monta

​✓Paldies par Jūsu organizēto nometni. Puika izbaudīja, atgriezās mājās priecīgs. Noteikti tiksimies ar Jums arī nākamajā nometnē.

 

Uģa (8 gadi) tētis Pēteris

© 2019 dienas nometne BRĪNUMZEME