NOMETNES KOMANDA

ZANDA
ARTA
MADARA
JUSTĪNE
VIKTORIJA
SANTA
SANDA

Ik dienu ar bērniem laiku pavadīs smaidīga, atsaucīga un atbildīga radošā komanda, kas rūpēsies, lai BRĪNUMZEME vēl ilgi paliktu bērnu atmiņā.

Dienas nometnes BRĪNUMZEME galvenā vadītāja ZANDA ir pārliecināta, ka jau mazotnē bērniem ir jāstāsta par visu skaisto, kas ir mūsu pasaulē, un šim uzdevumam viņa ir atradusi pašus labākos pedagogus. 

 

BRĪNUMZEME CENTRS vadītāja ARTA bagātīgu pieredzi ieguvusi, vadot un organizējot korporatīvos pasākumus, bērnu dzimšanas dienas ballītes un nodarbības nometnēs. Ieguvusi apliecību gan par bērnu nometņu organizēšanu un vadīšanu, gan par pirmās palīdzības sniegšanu. Arta ir ļoti mīļa, iejūtīga un labestīga, vienmēr iestājas par taisnību, kā arī uzskata, ka katram bērnam ir nepieciešama individuāla pieeja.

 

MADARA, BRĪNUMZEME PURVCIEMS vadītāja, divus gadus strādājusi bērnudārzā, kā arī pieredzi krājusi, vadot bērnu ballītes. Ieguvusi apliecību par bērnu nometņu organizēšanu un vadīšanu, kā arī par pirmās palīdzības sniegšanu. Madaru interesē aktīvs dzīvesveids un radošas nodarbes. Viņas aizrautība iedvesmo apkārtējos. Vadītāja Madara ar prieku palīdz bērniem iepazīt krāsaino pasauli.

MAZAIS FINANSISTS vadītājai JUSTĪNEI ir pieredze bērnu nometņu vadīšanā un organizēšanā. Viņa ir plānojusi dažādas aktivitātes tematiskos pasākumos pirmsskolas un sākumskolas bērniem. Ikdienā pati ir ļoti aktīva un bērnus spēj iesaistīt rotaļās un spēlēs tā, ka visiem ir prieks. 

Skolotāja VIKTORIJA ir humānās pedagoģijas entuziaste, zinātkāra un vienmēr gatava iesaistīties aktivitātēs kopā ar bērniem. Ieguvusi bakalaura grādu pedagoģijā un turpina attīstīties šajā jomā. Ik dienas meklē jaunus risinājumus pedagoģiskajā un metodiskajā darbā, mācās kopā ar bērniem. Uzskata, ka bērna un skolotāja attiecību modelim jābūt pēc iespējas vienkāršākam, augstu vērtē savstarpēju cieņu, īpaši neievērojot lomu sadalījumu. Uzskata, ka vienlīdzība ir panākumu atslēga. Pedagoģiskais moto: visi bērni ir gudri, bērna attīstības dinamika atkarīga no skolotāja gudrības. 

 

Pēdējos gados SANTAI aktīvi iesaistās treneru darbā, palīdzot vadīt sporta nodarbības bērniem, kā arī ir vadījusi sporta stundas skolā.

SANDAI ir vairāku gadu pieredze pedagoģiskajā darbā. Patīk strādāt ar dažāda vecuma bērniem. Azartiska, kustīga, lielisks draugs un palīgs, kam patīk pajokot, taču stundām nododas par 105%, velta tām visu uzmanību un absolūti koncentrējas darbam.
“Bērni – ir super jautri, dzīvesgudri skolotāji, no kuriem ik dienas var kaut ko mācīties, daudz gudrāki par mums, pieaugušajiem.”

Kā jau īstā BRĪNUMZEMĒ nekad nevar zināt, kas interesants pēkšņi var atgadīties, – mūsu radošā komanda savās kabatās glabā daudz brīnumu un pārsteigumu!

© 2019 dienas nometne BRĪNUMZEME