BRĪNUMZEME PURVCIEMS

VASARA 2019

 BRĪNUMZEME PURVCIEMS

Norises laiks
2019. gada 3. jūnijs–30. augusts
 
Norises vietas:
BRĪNUMZEME PURVCIEMS
Plašas, gaišas nometnes telpas Rīgā, Dzelzavas ielā 74, āra aktivitātes notiks blakus esošajā āra teritorijā

 

Mērķauditorija

5–10 gadus veci bērni, kam interesē saturīga un veselīga laika pavadīšana vasaras brīvlaikā

 

Maksimālais dalībnieku skaits

40 bērni. Priekšzināšanas nav nepieciešamas!

 

Nometnes mērķis

Palīdzēt bērniem izprast savas intereses un iepazīt aizraujošo pasauli; attīstīt radošās spējas; pilnveidot sadarbības prasmes. Lietderīgi un radoši pavadīts laiks.

Iekļauts

Mācību materiāli, ēdināšana 2x dienā, profesionāls personāls, aktivitāšu programma telpās un svaigā gaisā

Dalības maksa

89 EUR nedēļā

BRĪNUMZEMES AKTIVITĀTES

Kā jau īstā BRĪNUMZEMĒ mēs piedzīvosim brīnumus. Kā sacījis Paulu Koelju: “Brīnumus nevar izskaidrot, tos redz tikai tie, kuri tiem tic.” Un apgalvojam droši – mūsu komanda, kas ar bērniem pavadīs 13 krāsainas un radošas nometnes nedēļas, brīnumiem tic. 

 

Katra nedēļa tiks veltīta kādai īpašai tēmai, kurā bērni iedziļināsies visas nedēļas garumā. Tēmas katru rītu skaidrosim dalībnieku kopīgajā rīta aplī, bet par dienā piedzīvoto un iemācīto bērni izteiksies katras dienas nobeigumā. Taču katrā no trijām nodarbībām – radulā (rokdarbu darbnīcā), sportulā (rotaļas un spēles svaigā gaisā) un stāstulā (pēc nolasītā stāsta veidos dažādas lietas) – skolotājas iedziļināsies dienas tēmā, kas būs saistīta ar nedēļas tēmu. 

Katru dienu pirms launaga bērniem ir paredzēta aktivitāte*: kādu dienu tā būs orientēšanās, kādu – viktorīna, kur tiks pārbaudītas dalībnieku iegūtās zināšanas, savukārt kādu citu tas būs īpašs viesmākslinieks. Viesmākslinieki tiks izvēlēti atbilstoši tēmai, piemēram, Atklājumu un zinātnes nedēļā tas būs zinātnieks, kas rādīs eksperimentus, savukārt Tehnoloģiju un mākslas nedēļā – dīdžejs, kas pastāstīs par savas darba tehniku un ļaus bērniem pašiem iejusties dīdžeja ādā.

 

Nometnes laikā ar rotaļām, spēlēm un uzdevumiem bērni iztēloties un piedzīvos brīnumus. Mēs pētīsim, griezīsim, līmēsim, krāsosim, runāsim, nodosimies dažādām āra aktivitātēm, veidosim skaistus darbiņus, klausīsimies aizraujošus stāstus un pasakas un piedzīvosim vēl daudzas citas interesantas lietas. 

 

Katru dienu plkst. 11.20 paredzētas sātīgas un veselīgas pusdienas pirmā stāva kafejnīcā, savukārt pēcpusdienā nodrošinām nelielu launagu.

DIENAS KĀRTĪBA

08.30 Ierašanās

9.10 Rīta aplis

9.50 Pauze

10.00 Āra aktivitātes

11.10 Pauze

11.25 Pusdienas

12.10 1. nodarbība

12.50 Pauze

13.00 2. Nodarbība

13.40 Pauze

13.50 Āra aktivitātes

14.50 Aktivitāte (Pārsteiguma viesis, viktorīna, ekskursija u.c.)

15.50 Launags

16.10 Dienas atskats

17.00 Došanās mājās

Launags tapis sadarbībā ar:

PIETEIKŠANĀS

Pieteikties nometnei

Reģistrācijas anketā obligāti jānorāda individuālās prasības un vajadzības. Par piedalīšanos nometnē tiek slēgts līgums.

Nometnes rīkotājs (SIA “Jaunais kapitāls”) ir atbildīgs par nometnes organizēšanu un darbību, nodrošinot visas likumā noteiktās prasības un noteikumus bērnu drošībai.

© 2019 dienas nometne BRĪNUMZEME