• Facebook - Black Circle

NOMETNE RUDENS BRĪVDIENĀS

Norises laiks: 2018. gada 22. – 26. oktobris

Nometnes mērķauditorija: 6–12 gadus veci bērni, kam interesē saturīga un veselīga laika pavadīšana rudens brīvdienās.

Maksimālais dalībnieku skaits: 40

Priekšzināšanas nav nepieciešamas!

Norises vieta: Plašas, modernas nometnes telpas Rīgā, Rūpniecības ielā 54, āra aktivitātes notiks blakus esošajā Viesturdārzā.

Nometnes mērķis: palīdzēt bērniem izprast savas intereses un iepazīt aizraujošo pasauli; attīstīt radošās spējas; pilnveidot sadarbības prasmes. Lietderīgi un radoši pavadīts laiks.

Iekļauts: Mācību materiāli, ēdināšana 2x dienā, profesionāls personāls, aktivitāšu programma telpās un svaigā gaisā.

Dalības maksa: 115 EUR

BRĪNUMZEME AKTIVITĀTES

 

Rudens vienmēr ir bijis krāsainākais gadalaiks. Tas ir brīdis, kad pasaule eksplodē visā savā krāšņumā – it kā daba visu gadu būtu sevi taupījusi košākajam iznācienam.

Piekritīsiet taču, ka daba ir vienīgā grāmata, kurai visas lapas ir lieliska satura pilnas, tieši tāpēc dienas nometnē BRĪNUMZEME rudens brīvlaika nedēļā bērni mācīsies, darbosies, runās un izdzīvos rudeni visā tā krāšņumā.

Nometnes laikā dalībnieki pētīs gadalaika brīnumus, nodosies dažādām āra aktivitātēm, veidos skaistus darbiņus, klausīsies aizraujošus stāstus un pasakas, kā arī piedzīvos vēl daudzas citas interesantas lietas!

Dalībnieki visas dienas garumā apmeklēs trīs nodarbības – Radulu (rokdarbu darbnīcu), Sportulu (rotaļas un spēles svaigā gaisā) un  Stāstulu (pēc skolotājas nolasītā stāsta veidos dažādas lietas) . Divasno tām notiks iekštelpās, bet Sportulas laikā bērni kopā ar skolotāju dosies ārā.

Katru dienu plkst. 11.30 paredzētas sātīgas un veselīgas pusdienas pirmā stāva kafejnīcā, savukārt pēcpusdienā nodrošinām nelielu launagu.

NOMETNES DIENAS KĀRTĪBA

 

08.30   Ierašanās

09.30   Rīta aplis

10.20   1. nodarbība

11.30    Pusdienas

12.00    Pauzīte

12.10   2. nodarbība

13.20    Pauze 

13.30   3. nodarbība

14.40   Pauze

14.50   Aktivitātes (pārsteiguma viesis, viktorīna, orientēšanās u.c.)

15.50   Pauzīte

16.00   Launags

16.30   Dienas atskats

17.30   Došanās mājās

PIETEIKŠANĀS NOMETNEI

 

Pieteikties nometnei ŠEIT.

Reģistrācijas anketā obligāti jānorāda individuālās prasības un vajadzības. Par piedalīšanos nometnē tiek slēgts līgums.

Nometnes organizētājs (SIA “Jaunais kapitāls”) ir atbildīgs par nometnes organizēšanu un darbību, nodrošinot visas likumā noteiktās prasības un noteikumus bērnu drošībai.


Nenokavējiet pieteikšanos! Vietu skaits ierobežots!

© 2019 dienas nometne BRĪNUMZEME